m2
dojazd

Szybko, miło i profesjonalnie to nasza dewiza. Możesz to sprawdzić korzystając z naszych usług. Jesteśmy prężnie działającą firmą oferująca szereg usług

Proponujemy:
- wynajem samochodu zastępczego z OC sprawcy (auto zastępcze)
- odzyskiwanie wartości utraconej samochodu w przypadku kolizji
- wynajem samochodów
- wynajem samochodu wraz z kierowcą
- doradztwo i profesjonalna pomoc.

Wypożyczalnia samochodów CARoLEX jest młodą firmą ale z doświadczoną kadrą, świadcząc od tego czasu usługi wynajmu aut. Dzięki dobrej mobilności klienci są obsługiwani zarówno w siedzibie firmy jak i na terenie całego miasta, dodatkowo po wcześniejszej rezerwacji podstawiamy samochody na lotnisko. W ofercie firmy CARoLEX znajdują się wynajmy krótko, średnioterminowe, zarówno dla klienta indywidualnego jak również firm. Każda oferta, jest przygotowywana i dopasowywana w sposób indywidualny tak, aby zaspokoić nawet najbardziej wymagającą osobę. Kolejnym ważnym atutem firmy jest punktualność oraz dwudziestoczterogodzinna gotowość przez siedem dni w tygodniu. Korzystając z usług wypożyczalni samochodów CARoLEX, mamy gwarancję czystego, zatankowanego auta w atrakcyjnej cenie i bez zbędnych formalności. 

We flocie firmy, można znaleźć samochody wielu segmentów, zarówno małe, osobowe (Fiat Panda, Skoda Citigo), samochody dostawcze oraz VAN-y siedmio i dziewięcioosobowe(Ford Transit Custome, Ford Galaxy). Każdy pojazd jest na bieżąco serwisowany w autoryzowanym zakładzie, dzięki czemu wszystkie auta są 100% sprawne i gotowe na najdłuższe trasy. Wszystkie pojazdy posiadają pełny pakiet ubezpieczeń oraz pakiet assistance. Przy tak dużej ilości samochodów do wynajęcia, każdy znajdzie coś dla siebie. 

W trosce o zadowolenie klienta wyposażamy pojazdy w dodatkowe akcesoria poprawiające bezpieczeństwo oraz komfort podróżowania. Dbając o bezpieczny sposób przewożenia dzieci, istnieje możliwość zamówienia fotelika oraz podkładki, a dla osób wyjeżdżających za granicę dostosowujemy samochód do wymogów panujących w danym kraju, dodając zestaw wyjazdowy. Kolejnym dodatkowym elementem wyposażenia jest nawigacja, która zawsze zaprowadzi nas do celu a nawet łańcuchy śniegowe.

CARoLEX prowadzi również wynajem samochodów z kierowcą oraz obsługę biznesową konferencji. W takim przypadku każdorazowo przygotowana jest indywidualna oferta.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Wszelkie pytania można kierować na maila oddziału firmy oraz telefonicznie

linia